Pride Edition: Apple’ın bileziği 2023’te böyle görünüyor

sıcakkafa

Yeni Üye
Apple, artık yıllık bir gelenek haline gelen 2023 Onur Bileziği’ni tanıttı. Bu sefer, uyumlu bir Apple Watch kadranı ve iOS duvar kağıdıyla çevrili bir spor kayış. Bileklik, 23 Mayıs’tan itibaren internetten ön siparişle alınabilecek ve 24 Mayıs’tan itibaren Apple Store’larda satışa sunulacak. 49 Euro’luk fiyatıyla 41 mm ve 45 mm boyutları mevcut. Apple Watch Series 3 veya daha yenisi gereklidir.

Yeni Onur Kutlaması saat yüzü ve iOS duvar kağıdı önümüzdeki hafta kullanıma sunulacak ve buna göre watchOS 9.5 ve iOS 16.5’in başlatılmasını gerektirecek. Müşteriler saat kadranını Apple Watch Pride Edition Spor Kordon ambalajındaki App Clips aracılığıyla, Apple Store’larda ve Apple Store uygulaması veya web sitesinde indirebilir.

2016/17: Apple’ın ilk Pride bileziği aslında Apple’ın ikincisiydi. İlki, gıpta ile bakılan bir koleksiyoncu ürünüdür ve hiçbir zaman resmi olarak satılmamıştır. Bunun yerine yalnızca 26 Haziran 2016’da San Francisco’daki Onur Yürüyüşüne katılan Apple çalışanlarına verildi. WWDC 2017’de sunulan perakende naylon kayış, orijinaline çok benziyordu ancak küçük farklılıklar vardı.
(Resim: Elma)

Pride Edition ile Apple, küresel LGBTQ+ topluluğunu ve eşitlik hareketini desteklemek istiyor. Apple’a göre Spor Kordon tasarımı, Pride bayrağının orijinal gökkuşağı renklerini ve diğer beş rengi içeriyor: siyah ve kahverengi, renkli insanları ve Latinx topluluklarını ve HIV/AIDS’ten ölen veya HIV/AIDS ile yaşayanları sembolize ederken, hafif mavi, pembe ve beyaz, transseksüel ve ikili olmayan insanları temsil eder. Üretim süreci nedeniyle, bantların her biri benzersizdir.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Onayınız ile buraya harici bir fiyat karşılaştırması (Haberler fiyat karşılaştırması) yüklenecektir.

Her zaman fiyat karşılaştırmaları yükle

Fiyat karşılaştırmasını şimdi yükleyin

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar (Haberler fiyat karşılaştırması). Gizlilik politikamız hakkında daha fazlasını okuyun.

Mac & i'den daha fazlası

Mac & i'den daha fazlası

(mki)

yorum gönderisi

Haberin Sonu